Xclusive Bankacılık Nedir?


Xclusive Bankacılık Nedir?

Xclusive Bankacılık Nedir ve Ayrıcalıkları

Finansbank tarafından başlatılan “Xclusive Bankacılık” kampanyası, kısacası; QNB Finansbank bünyesinde son derece ayrıcalıklı bir müşteri olacağınız anlamına gelmektedir. Sahip olduğunuz Xclusive kart, size gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında birbirinden özel avantajlar sağlamaktadır. Xclusive karta sahip olabilmek adına yıllık 500 TL ödemenizin yanı sıra, QNB Finansbank bünyesinde de birikimlerinin 50 bin TL veya daha üstü olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamanız durumunda rahatlıkla Xclusive kart sahibi olabilirsiniz. Peki, Xclusive kart sahibi olmanın avantajları nelerdir ve bu kartın ne gibi ayrıcalıkları bulunmaktadır?

Xclusive Ayrıcalıkları

Xclusive kart sahibi olan her QNB Finansbank müşterisinin, kendisine özel bir müşteri danışmanı olmaktadır. Bu kişi bankayı aradığı zaman direkt olarak tanınarak, herhangi bir şekilde sıra beklemeden direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra banka içerisinde de özel danışmaman ve sıra öncelikleri gibi haklarda sağlanmaktadır.

Xclusive kart sahibi olan herkes, internet bankacılığı veya şube üzerinden EFT yapmak istediği zaman, herhangi bir şekilde ücrete tabi tutulmaktadır.

Yüksek miktarda para çekimleri söz konusuyken, ATM’lerden tek seferde 5 bin TL ve ortak ATM’lerden ise ücretsiz para çekimi işlemi yapılmaktadır.

Kiralık kasa kullanılmak istenirse, ilk iki ay ücret alınmamakta ve sonraki aylar ise yüzde 25’lik indirim söz konusu olmaktadır.

Xclusive kart üyeleri, 1 yıl boyunca ücretsiz olarak maç izleyebilmektedirler. Maç biletleri için müşteri temsilcileri ile görüşme yapmaları yeterli olacaktır. Bununla birlikte daha birçok alışveriş ve Finansbank xclusivecard avantajları, söz konusu müşteri kitlesine sağlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın